На Рівненщині є понад 400 місць для лікування хворих на коронавірус

684 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині є понад 400 місць для лікування хворих на коронавірус

На гарячу лінію кол-центру Рівненської ОДА - 0 800 500 078 - щодо протидії поширенню COVID-19 часто телефонують люди, які цікавляться епідситуацією в області та кількістю місць, підготовлених на випадок коронавірусу.

Кол-центр повідомив: два інфекційні відділення області – Сарненської ЦРЛ та Рівненської міської – визначені для роботи у складних умовах на випадок боротьби з коронавірусом. При потребі задіюватимуть усі лікарні.

У інфекційному відділенні Рівненської лікарні є 11 окремих боксів, де можна розмістити 22 пацієнти.

У інфекційному відділенні Сарненської ЦРЛ є 6 ліжкомісць для лікування підозрілих на коронавірус.

Також долучатимуть й решту інфекційних відділень у містах та районах Рівненщини. Таким чином, загалом в області є 417 ліжкомісць.
А за необхідності у цих лікарнях вивільнятимуть палати терапевтичного профілю, що дасть змогу забезпечити близько 600 місць.
Також у лікарнях готові приміщення, де за необхідності облаштують тимчасову обсервацію для медиків, які контактуватимуть із хворими.

Медичні працівники пройшли інструктаж, знають, як діяти у разі загострення ситуації. Розроблено чіткий алгоритм дій для усього медичного персоналу, включаючи молодших медичних працівників, медсестер та лікарів. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також