На Рівненщині запрацювала «гаряча лінія» юристів

796 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині запрацювала «гаряча лінія» юристів

Для оперативного надання консультацій у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області запроваджено пряму телефонну «гарячу лінію».

Номери телефонів «гарячої лінії»: (0362) 63 38 10, 63 61 24 (з 10.00 до 16.00 з понеділка по п’ятницю).

Зателефонувавши на ці номери, рівняни можуть отримати інформацію та консультації з усіх питань, які стосуються сфери роботи ДРАЦСів (реєстрація одруження, проставлення апостилю, отримання документів із-за кордону, нові сервіси Мін’юсту, зокрема, «Шлюб за добу», отримання свідоцтва про народження дитини у пологовому тощо).

Завдяки «гарячим лініям»,  мешканці Рівненщини зможуть зекономити свій час, не витрачаючи його на похід до ДРАЦСів. Адже дізнатися, які документи потрібні для тієї чи іншої процедури, отримати консультацію щодо реєстрації актів цивільного стану, можна у телефонному режимі. І прийти до ДРАЦСу уже з необхідним пакетом документів та швидко вирішити своє питання, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також