На Рівненщині знайшли повішеним юнака, якого перед тим звинуватили у зґвалтуванні

24877 3

Поблизу села Глинне, що на Рокитнівщині, у лісі знайшли повішеним юнака.

Як розповів речник обласної поліції Антон Крук, повішеному 18 років. Його шукали близько доби, адже до цього мама однієї із дівчат написала заяву про зґвалтування своєї доньки.

У зґвалтуванні повішеного звинуватила 14-річна дівчина із Сумської області, яка приїхала у це село. Однак про сам факт зґвалтування ще нічого невідомо, бо поліція проводить слідчі дії. Тому достеменно підтвердити чи спростувати те, що було зґвалтування, поки ніхто не може.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Оксана 06:29, 03.08.2019

    Якраз то і доводити нічого і не треба було, бо Саша був дуже хорошим хлопцем, з добрим серцем і душею, всі, з першої секунди, як почули цю брехню, знали, що він не винний....Щодо дівчини, нормальні дівчата, не "сплять" з хлопцями в 14 років, і це не про Сашу, і не про двох, трьох хлопців, і точно не оцінюють своє "брехливе" згвалтування у 50 тис.грн.... Сашу дуже шкода, не знаходжу слів, як описати цю трагедію, адже він не винний в цьому страшному злочині, і це доведено,,,,, він не мав щасливого дитинства, на цій Землі, але дехто, відібрав у нього і щасливу вічність, одне з них він точно заслужив!!!!Сумуємо.... Знай, від Божої кари, ніхто не втече!

  • Ольга 12:40, 03.08.2019

    А тепер відкрити справу про доведення до самогубства. Бо презумпцію невинності ще ніхто не відмінив.

  • Марія 11:24, 03.08.2019

    Шановні жіночки! Абстрагуючись від конкретно цієї ситуації, бо тут лише Богові відомо, що сталось насправді, скажу наступне. Нема чого хлопцю спати з неповнолітніми дівчатами. Нехай кожен добре думає, куди пхає свій пісюнисько. Немає хороших дітей, з якими не можна спати, і спеціальних поганих дівчаток, з якими можна вступати в статеві відносини. Немає різниці, чи формально згідна була дівчинка, якщо їй лише 14. Бо так можна видурити згоду і в 10річної, а потім розповідати, що то вона сама в усьому винна.

Залиште вiдповiдь

Читайте також