На виборчій дільниці у Рівному виявили невідповідність скриньок та контрольних листів

845 0

Ми у соцмережах:

На виборчій дільниці у Рівному виявили невідповідність скриньок та контрольних листів

На виборчій дільниці №560981 (у приміщенні 22 школи на проспекті Князя Романа), що входить до 153 округу, комісія виявила невідповідність між номерами виборчих скриньок (стаціонарних та переносних) та номерами вкинутих до них контрольних листів.

 Невідповідність вявила дільнична виборча комісія після опломбування шести стаціонарних та двох переносних  виборчих скриньок.

Зокрема, до першої стаціонарної скриньки було вкинуто шостий контрольний лист; до 2 стаціонарної – 8 контрольний лист; до 3 стаціонарної – 2 контрольний лист; до 4 стаціонарної – 1 контрольний лист; до 5 стаціонарної – 7 контрольний лист; до 6 стаціонарної – 3 контрольний лист; до 7 переносної – вкинуто 4 контрольний лист, а о 10:00 год вкинуто 7 контрольний лист; до 8 переносної – вкинуто 5 контрольний лист, а о 10:00 год вкинуто 8 контрольний лист.
За цим фактом виборча комісія склала відповідний акт.
Відповідно до ч. 4 ст. 84 Закону України «Про вибори народних депутатів України» голова дільничної виборчої комісії надає для огляду членам дільничної виборчої комісії, присутнім кандидатам у депутати, їхнім довіреним особам, уповноваженим особам партій, офіційним спостерігачам, представникам засобів масової інформації почергово всі наявні на виборчій дільниці виборчі скриньки, оголошуючи номер кожної скриньки. 
Після огляду кожної виборчої скриньки вона пломбується або, у разі неможливості, опечатується печаткою дільничної виборчої комісії, після чого до неї опускається контрольний лист, у якому зазначаються номер одномандатного округу або позначення, що він є закордонним, номер виборчої дільниці, номер виборчої скриньки, час вкидання контрольного листа до виборчої скриньки, підписи присутніх членів дільничної виборчої комісії та, за бажанням, кандидатів у депутати, їх довірених осіб, уповноважених осіб партій, офіційних спостерігачів. 
Підписи скріплюються печаткою виборчої комісії. Після вкидання контрольного листа до виборчої скриньки голова виборчої комісії надає для огляду наступну виборчу скриньку і проводить з нею ту саму процедуру. 
Після пломбування або опечатування останньої виборчої скриньки і вкидання до неї контрольного листа та встановлення стаціонарних (великих) виборчих скриньок на відведені для них місця приміщення для голосування вважається готовим до проведення голосування. 
Переносні (малі) виборчі скриньки розміщуються у приміщенні для голосування отворами для виборчих бюлетенів униз у полі зору членів виборчої комісії та інших осіб, присутніх у приміщенні для голосування під час голосування відповідно до вимог цього Закону.
За повідомленням громадської мережі ОПОРА.ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також