На війні загинув рівнянин, який з 2016 року захищав Україну

1414 0

Ми у соцмережах:

На війні загинув рівнянин, який з 2016 року захищав Україну

26-річний старший солдат Данило Молдавський загинув внаслідок мінометного обстрілу поблизу села Ольгіне Херсонської області.

Сьогодні з ним прощатимуться на майдані Незалежності у Рівному. 

Данило Молдавський народився у місті Марганець Дніпропетровської області. Юнаку не було й 18 років, коли ворог прийшов на українську землю. Данило, відчуваючи поклик серця, пішов добровольцем в АТО. Пройшов вишкіл і навчання, аби стати частиною полку “АЗОВ”. І вже у 2016-му разом із побратимами опинився на фронті.

Війна тривала для Данила п’ять років. На початку літа 2021 року він звільнився зі служби, аби розпочати цивільне життя з коханою Марією у Рівному.

“Ми познайомились через друзів, він побачив мене в Інстаграмі моєї подруги — дівчини його друга, написав і так зав’язалися відносини. А в липні 2021, через трошки після його повернення з війни, ми одружилися,” - розповідає Марія.

Тут він влаштувався на роботу в СТО.

Дружина розповідає, він був військовим за своєю сутністю, за покликанням, Данило добре розумів, що активної фази воєнних дій не уникнути. Тому готував рідних до цього, розповідав, як діяти, як себе поводити. А коли в країні ввели надзвичайний стан, відразу обдзвонив хлопців, з якими працював та воював і, відправивши Марію у село, в перші дні нападу вирушив на Схід.

“Він не розповідав, де служить, що відбувається, завжди заспокоював мене, мовляв, ми в лісі, возимо тероборонівцям обіди, тут тихо і безпечно, але я знала, що то неправда... Бо ж Данило один раз заїжджав додому — він привозив хоронити побратима у Березне...” - розповідає дружина.

Єдине, що не міг приховати Данило, це відданість своїм побратимам, зізнається Марія:

“Для нього найважливішим було - врятувати життя. Тому він завжди повертався за пораненими, прагнув їм допомогти, ніколи не залишав хлопців. Кажуть, що саме так і загинув: намагався витягнути 300-того...”

Вічна пам'ять Герою!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також