Немає тренера — немає медалі

1132 0

Рівнянка Ольга Полюк посіла восьме місце на чемпіонаті світу з акробатичного фрістайлу, що проходив в американському місті Дір Веллі. До фіналу наша спортсменка увійшла дванадцятою, втім, під час вирішальних спроб змогла покращити результат.

Краще за рівнянку виступила інша українка — представниця Миколаєва Ольга Волкова, яка здобула «бронзу». Тренери нашої спортсменки переконані, Полюк цілком могла поборотися за медалі, якби поїхав до Сполучених Штатів хтось із її наставників. — Загалом восьме місце на чемпіонаті світу — це непоганий результат, — говорить тренер Юрій Досов, — але ми все ж сподівалися на медаль. На жаль, Ольга на цих змаганнях виступала без тренера, ні мене, ні Галину Досову не змогли відправити до США. Не маючи поруч тренера, Оля просто не наважилася виконувати складні потрійні стрибки, обмежившись подвійними, хоча була у хорошій формі. Добре виконаний потрійний стрибок був би гарантією медалі. Для порівняння, Ольга Волкова, яка виборола «бронзу», виконувала програму з подвійних стрибків. До речі, у неї, як і в інших спортсменів, тренер на змаганнях був. — А на якому рівні було вирішено не брати вас та Галину Петрівну до Америки? — На всіх. Спочатку на рівні міністерства, а потім на місцевому рівні нас теж не підтримали. — Які ще старти очікують на Олю у цьому сезоні? — 12 лютого буде етап Кубка світу у Москві, а 19-го у Мінську. На початку березня у Буковелі також заплановано етап Кубка Європи, там, скоріше за все, відбудеться і чемпіонат України. Крім рівнянки, до фіналу увійшла ще одна представниця України — Ольга Волкова, яка здобула бронзову медаль. Нагадаємо, торік на Олімпійських іграх у Ванкувері Полюк до фінальної частини пробитися не змогла, посівши підсумкове двадцяте місце.