Незаконно звільненій начальниці — 200 тисяч гривень за вимушені прогули

2645 0

Ми у соцмережах:

Незаконно звільненій начальниці — 200 тисяч гривень за вимушені прогули

Ще у травні в Рівному несподівано змінилася начальниця ЦНАПу — замість Наталії Майорової, яка очолювала центр від жовтня 2021-го, на колишнє місце роботи повернулася Наталія Хомич. Зробила вона це через суд, адже вважає, що від обов’язків її усунули незаконно. Окрім роботи, їй мали би повернути ще й чималі кошти — п. Хомич претендує на середній заробіток за вимушені прогули протягом семи місяців. За один місяць їй мали нарахувати і виплатити 30 тисяч гривень, якщо «відштовхуватися» від цієї суми, то загалом компенсація може становити понад 200 тис. грн. Однак ще на початку червня міська влада подала апеляцію, щоб скасувати рішення Рівненського окружного адміністративного суду. Слухатимуть справу у Львові.

Наталія Хомич, керівниця Рівненського ЦНАПу:

— Я рада, що суд зобов’язав поновити мене на посаді. Мені також відомо, що подано апеляцію на це рішення — можливо, все-таки не хочуть мене тут бачити. Але я буду боротися, адже дуже люблю свою роботу в Центрі надання адмінпослуг і свою команду. Суд також постановив виплатити мені середній заробіток за час вимушеного прогулу. Та для мене головне не сума, а можливість і надалі працювати на своєму місці, втілювати в життя нові проєкти. А роботи насправді багато: нині ЦНАП відновив надання практично усіх адмінпослуг, які з початком повномасштабної агресії певний час були недоступними — запрацювали усі державні реєстри, поновилася послуга зняття з місця реєстрації та самої реєстрації місця проживання, продовжуємо працювати з внутрішньо переміщеними особами. Була затримка з виготовленням паспортів, але цей процес уже пішов: ми отримали 263 ID-картки, заяви на термінове виготовлення яких було подано ще 22 квітня, та 155 карток «нетермінових» по заявах від 26 травня. Завдань та планів є чимало, і ми з командою з усім справимося.

Що ж до попередньої керівниці, то Наталія Майорова ще навесні пішла з посади і стала заступницею начальника в міському управлінні архітектури та містобудування.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також