Нова амбулаторія обслуговуватиме хворих з трьох сіл

1245 0

Ми у соцмережах:

Нова амбулаторія обслуговуватиме хворих з трьох сіл

Для жителів сіл Біла Криниця, Антопіль та Глинки, що у Рівненському районі, працює нова амбулаторія загальної практики-сімейної медицини. Тут можна отримати первинну допомогу та зробити лабораторні обстеження. Амбулаторія розташована в селі Біла Криниця.

Медзаклад оснащений необхідним обладнанням, меблями, комп’ютерною технікою та автомобілем Renault DUSTER. Він побудований за типовим проєктом Мінрегіонбуду, а загальна вартість будівництва становить понад 8 млн грн.

В амбулаторії працює три сімейні лікарі та 8 працівників медперсоналу. Тут є кабінет лікаря, маніпуляційна, реєстратура, кабінет профілактичних щеплень, лабораторія та кімната здоров’я.

Декларації з сімейними лікарями уклали 3200 пацієнтів.

На відкритті медзакладу побували голова РДА Петро Левчук, голова райради Микола Сальчук, головний лікар «Рівненського районного центру первинної медико-санітарної допомоги» Валентин Ханенко, Білокриницький сільський голова Тетяна Гончарук та місцеві жителі.

- Щиро вітаю місцеву громаду з відкриттям нової медичної амбулаторії. Впевнений, що сімейні лікарі та медперсонал закладу будуть надавати місцевим жителям своєчасно та якісно усі необхідні медичні послуги, - сказав Петро Левчук.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також