«ОДЕК» втрачає перші очки

1928 0

Центральним матчем 8-го туру чемпіонату області з футболу у першій лізі був поєдинок в Оржеві, де лідер «ОДЕК» приймав свого найближчого переслідувача сарненський «Маяк». Підтримати свою команду із Сарн приїхало два автобуси вболівальників. І саме вони першими святкували взяття воріт.

Центральним матчем 8-го туру чемпіонату області з футболу у першій лізі був поєдинок в Оржеві, де лідер «ОДЕК» приймав свого найближчого переслідувача сарненський «Маяк». Підтримати свою команду із Сарн приїхало два автобуси вболівальників. І саме вони першими святкували взяття воріт. На 70-й хвилині у штрафному майданчику технічно зіграв Анатолій Борейчук, він прийняв м’яч, прибрав фінтом суперника і з носка пробив у кут воріт. Втім, радість гостей була недовгою. Вже через 8 хвилин найкращий нападник «ОДЕКа» Андрій Давидюк рахунок зрівняв, допоміг йому у цьому рикошет від руки захисника. У підсумку — 1:1, нічия, яка, напевно, більше на руку оржівцям, які зберегли п’ятиочковий відрив від «Маяка». Втім, «Маяк» тепер не найближчий переслідувач «ОДЕКа». На друге місце, здобувши перемогу у Здолбунові (3:1), вийшов рівненський «Хімік». Від оржівців він відстає на 4 очки. Результати інших матчів 8-го туру: «Ізотоп» — «Енергія» — 3:1, «Случ» — «Сокіл» — 2:1, «Амако» — «Славія» — 3:1. Завершуватимуть перше коло учасники чемпіонату області в неділю. Одразу три гри гідні називатися центральними у турі: «Маяк» — «Случ», «Славія» — «ОДЕК» та «Хімік» — «Амако». Також вже відбулася перша півфінальна гра Кубка області. У Рівному «Славія» та «Ізотоп» розійшлися миром — 1:1. Матч-відповідь у Кузнецовську мав відбутися вчора.