Олександр Корнійчук: «За посаду не тримаюсь!»

2913 0

Ми у соцмережах:

Олександр Корнійчук: «За посаду не тримаюсь!»

Заступник голови Рівненської ОДА Олександр Корнійчук заявив, що з розумінням ставиться до того, що незабаром доведеться уступити посаду іншому претенденту — представнику команди, яка виграла вибори. Він розповів, що ще у день представлення нового голови ОДА написав заяву на звільнення. Але, як відповідальна людина, продовжував працювати на посаді до призначення свого наступника.

“Я не тримаюсь за посаду, щодня ходжу на роботу, декілька років поспіль не брав лікарняних. Зараз також на роботі. Незабаром поїду у службове відрядження з депутатами на два дні у Польщу”, - розповів Олександр Корнійчук, відреагувавши на публікацію «Як заступник голови Рівненської ОДА Олександр Корнійчук намагається утриматися при владі?». При цьому п.Корнійчук заявив: “Все, що написано в цій статті — неправда”, і додав, що юристи пропонують йому готувати позов до суду на автора статті.

Як ми уже повідомляли, наступником п.Корнійчука, вочевидь, буде Сергій Гемберг, який досі очолював міське управління стратегічного розвитку та інвестицій. Олександру Корнійчуку відомо, що у п'ятницю Кабмін уже погодив кандидатуру п.Гемберга. Тобто, уточнив Олександр Корнійчук, день-два і, передавши справи своєму наступнику, він звільнить кабінет в ОДА: "Я йду з посади, але залишаюсь депутатом обласної ради".   
 

 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також