Олексій Твердохліб: "Це була обкатка перед чемпіонатом України"

3431 0

Олексій Твердохліб:

Чотири медалі, з яких три золоті, здобули представники рівненського клубу "Праджат" на Відкритому чемпіонаті Київської області з таїландського боксу, що пройшов у Броварах.

МАРК ЛIЩУК+ОЛЕКСIЙ ТВЕРДОХЛIБ

Марк Ліщук та Олексій Твердохліб
Найпотужніше серед п'яти рівнян виглядав Марк Ліщук, який впевнено переміг у категорії до 86 кг. Крім того, серед дорослих "бронзу" здобув Андрій Книш (до 81 кг). Також два перших місця серед юніорів вибороли Антон Шушковський (до 67 кг) та Дмитро Іллюк (до 71 кг). — Для нас у цьому турнірі було головне не медалі та дипломи, а досвід, тобто бої, проведені в рингу, а також те, що наші спортсмени змогли заявити про себе на всю Україну, — ділиться враженнями президент обласної федерації таїландського боксу Олексій Твердохліб. - Турнір у Броварах — це була своєрідна обкатка перед чемпіонатом України, що стартує 8 липня в Одесі. Очікується участь приблизно восьми сотень бійців. Там ми плануємо виставити вісім наших спортсменів.