Перші змагання і перше місце

1488 0

Любителі мотокросу з Волинської та Рівненської областей, які не злякались ранкового дощику, прибули 24 жовтня на трасу в с.Гаразджа Волинської області. Тут відбулося свято мотокросу — змагання на приз ТМ «Забіяка» (Луцьк). Траса була досить складною, але всі спортсмени успішно подолали дистанцію.

Мотокрос Змагання розпочалися з дебюту молодого і перспективного гонщика — Іллі Кичури (Рівне), який є вихованцем тренерської династії Олега та Станіcлава Огородників. Це були перші змагання Іллі, і він посів перше місце. У класі «Аматори» вболівальників порадував своїм виступом Павло Бондарчук (Рівне). Навіть після тривалої перерви в 3 роки спортсмен показав свою майстерність — він упевнено виривався вперед зі старту і відривався на довгі дистанції від своїх суперників. Але, на жаль, декілька помилок все-таки завадили талановитому гонщику завоювати перше місце, яке дісталося Анатолію Крайнову. Сам же Павло посів друге місце. На третьому місці Дмитро Новосад (Луцьк). Мотокрос У класі «OPEN» Вадим Градиський (Луцьк) під стартовим номером 144 претендував на перше місце з перших секунд першого заїзду, але йому перешкодили технічні несправності, а точніше, проблеми з коробкою передач. У підсумку йому дісталося четверте місце, а перше місце зайняв Артем Мартиненко (Червоноград). Мотокрос Мотокрос