Днями мотопатрульні на вулиці Василя Червонія у Рівному помітили мотоцикліста без мотошолома. Чоловік кермував «Ямахою», що не мала номерних знаків. На вимогу поліції зупинитися – керманич пришвидшив рух.
Аби втекти від правоохоронців, мотоцикліст почав здійснювати небезпечні маневри, оминаючи пішоходів та автомобілі на дорозі. Патрульним все ж вдалося наздогнати і заблокувати рух порушнику. Та навіть, після цього, чоловік не полишав спроб втекти.
Під час поверхневої перевірки у 24-річного чоловіка виявили хустинку з лампочкою, на якій були нашарування бурого кольору. Також у нього був футляр із шістьма зіп-пакетами з кристалічною речовиною, ймовірно, наркотичною.
За словами патрульних, у керманича були ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження огляду в медичному закладі чоловік відмовився.
Крім того, поліцейські встановили, що він позбавлений права керування транспортними засобами.
Під час візуального огляду мотоцикла інспектори виявили ознаки втручання у VIN-код. На місце викликали слідчо-оперативну групу, а транспортний засіб евакуювали на арештмайданчик.
На водія патрульні склали необхідні адміністративні матеріали. Водночас слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України — незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.
У поліції нагадують, що незаконне зберігання, розповсюдження та вживання наркотичних засобів може мати кримінально-правові наслідки.




