Показали, як відремонтують «Русану» в центрі Рівного

2907 0

Ми у соцмережах:

Показали, як відремонтують «Русану» в центрі Рівного

Обіцяють, що будівлю на вулиці 16 Липня не знесуть, а лише відремонтують.

Ескізи того, що хочуть зробити, приніс на комісію з комунальної власності юрист орендарів Іван Крутень.

Він переконував, що для такого ремонту потрібна земля під приміщенням. Тому й наполягав, що міські депутати мають ухвалити рішення про передачу землі в оренду. Адже дозволу на проведення невід’ємних полішень в «Русані» від міського голови Рівного Володимира Хомка замало.

Однак депутатів його аргументи не дуже переконали. Зокрема, Роман Стасюк поставив кілька уточнюючих питань, які розлютили юриста. Бо депутат зауважив, що це лише ескіз, а насправді, коли вони отримають землю, там може з’явитися будь що. Не виключене навіть будівництво бізнес-центру. В якийсь момент Крутень перейшов на крик.

Але градус дискусії зміг зменшити депутат Богдан Гапяк. 

Зрештою комісія ухвалила протокольне доручення звернутися до міського управління архітектури, щоб воно чітко відповіло, чи дійсно для такого ремонту орендарям потрібна земля. Лише після висновку архітекторів комісія прийме рішення.

Нагадаємо, що за майбутнє «Русани» переймаються громадські активісти та культурні діячі міста, які бояться, що новий орендар може його зруйнувати. Адже будинок знаходиться у дуже вигідному місці в центральній частині Рівного. Вони переконують, що ця будівля має історичну цінність.

Читайте також по темі: Старий будинок на вулиці 16 Липня зникне?

Кому заважає 170-літня липа?

«Русана» просить в оренду й тротуар: для ремонту?


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також