Поки у центрі Рівного вимагали знести незаконну прибудову, іменовану «навісом», то нотаріус її продав

1520 0

Ми у соцмережах:

Поки у центрі Рівного вимагали знести незаконну прибудову, іменовану «навісом», то нотаріус її продав

Міська рада намагається викликати до суду нову власницю прибудови за пам’ятником Петлюри, що в центрі Рівного.

 Йдеться про ще один вхід до нотаріальної контори, який у 2019 році облаштував Ігор Сохацький. Тогочасний міський голова Володимир Хомко говорив, що будівля незаконна, адже була зведена без дозволу на землі, яка перебуває у власності міської ради.

Поки чиновники через суд намагалися домогтися знесення прибудови, то нотаріус продав конструкцію іншій людині – Анні Зелінській. Більше того, попередня суддя, яка розглядала справу, пішла у відставку. Тому справу заново починає слухати суддя Ігор Ковальов.

Радіон Андрєєв, юрист міського управління ДАБК:

- Спеціалістами нашого управління була проведена перевірка, яка показала, що будівельні роботи проводилися без відповідних дозвільних документів. Тому це будівництво є нічим іншим як самозахопленням комунальної землі. Вимагаємо через суд його знести.

Цікаво, що під час розгляду справи Ігор Сохацький відчужив об’єкт нерухомого майна Анній Зелінській. Остання є пов’язаною з ним особою, бо керує товариством, засновником і власником якого був Сохацький. Проте, в подальшому, нотаріус Сохацький із засновників вийшов. Припускаю, що це зробили лише тому, щоб затягнути судовий процес. Тому суддя заборонив державним реєстраторам вчиняти будь-які реєстраційні дії, що пов’язані з цим об’єктом. Це дозволить нам нарешті почати слухання справи по суті.

Наступне засідання у справі пройде у Рівненському міському суді 6 травня о 10 годині.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також