Помер викладач Національного університету водного господарства

2681 0

Ми у соцмережах:

Помер викладач Національного університету водного господарства

У Національному університеті водного господарства та природокористування втрата – помер доцент кафедри геодезії та картографії Романчук Степан Васильович. Навчальний заклад висловлює щирі співчуття його рідним і близьким.

 На вісімдесят дев’ятому році життя, 18 лютого 2021 року, перестало битися серце доцента кафедри геодезії та картографії Романчука Степана Васильовича.

Він був щирою, позитивною людиною, випромінював життєдайну енергію, мав гарне почуття гумору, прагнув передати цінний досвід, уміння своїм студентам та молодим колегам та завжди охоче навчався новому та прогресивному.

Народився Степан Васильович в 1932 р. у селі Розсохи Деражнянського району Хмельницької області в сім’ї селянина. У 1951 р. після закінчення 7 класів Шпичинецької семирічної школи був призваний до лав Радянської Армії. Службу проходив у м. Магдебург в складі Групи Радянських Окупаційних Військ Німеччини. Брав активну участь у бойових діях у Німеччині під кодовою назвою «День Х», які розпочалися 17 червня 1953 р.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також