Портативний УЗД апарат передали обласній дитячій лікарні дипломати з Польщі

801 0

Ми у соцмережах:

Портативний УЗД апарат передали обласній дитячій лікарні дипломати з Польщі

Фахівці обласної дитячої лікарні тепер зможуть проводити УЗД обстеження завдяки сучасному портативному обладнанню. Наразі в медичному закладі працює три УЗД кабінети та сім стаціонарних апаратів для обстеження. Новий апарат дасть можливість набагато точніше проводити обстеження, він зручний в користуванні.

- Головна перевага нового обладнання в тому, що не дитина йде в медичний кабінет на обстеження, а сам апарат можна перевезти в палату до пацієнта зі складними випадками, - розповідає головний лікар обласної дитячої лікарні Віталій Бойко.

Пресслужба Рівненської ОДА повідомляє, що обладнання для ультразвукового дослідження придбали в рамках програми «Підвищуємо медичні стандарти – рятуємо дитячі життя» за кошти Міністерства закордонних справ Польщі. Його ціна 25 тисяч євро.

Аби передати апарат рівненським лікарям, в обласний центр приїхали Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі та Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Вєслав Мазур.

 - Це мій не перший візит до Рівного. Я дуже радий, що ми багато років продовжуємо плідну співпрацю. Загалом, цей проєкт передбачав два основні етапи. Перший – придбання портативного УЗД апарату, а другий – навчання рівненських лікарів на базі лікарні в місті Ольштин. Сподіваюсь, цей портативний УЗД апарат врятує не одне життя, - зазначив посол.

У рамках проєкту «Підвищуємо медичні стандарти – рятуємо дитячі життя» торік хірурги, лори, офтальмологи, анестезіологи та операційні сестри з обласної дитячої лікарні відвідали воєводську спеціалізовану дитячу лікарню в Ольштині. Там вони переймали досвід польських колег.

- Приємно, що наші рівненські лікарі мали змогу обмінятися досвідом з польськими колегами та відвідати медичний заклад у Польщі. Важливо й те, що зараз в Україні триває другий етап медичної реформи. Щиро вдячні польським колегам, які нас підтримують, - зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також