Марія, касир магазину “Фокстрот”:
— Хоча ціни постійно змінюємо відповідно до курсу долара, людей, які хочуть придбати побутову техніку, не меншає. Не пригадую, щоб раніше був такий ажіотаж. Люди вкладають гроші у те, що і згодом матиме цінність. Частіше стали обирати електроніку в подарунок. Купують рівняни здебільшого акційний товар та дрібну побутову техніку. Вони знають, по що йдуть до магазину, і намагаються все купити зараз — поки не подорожчало.
Сергій Лозян, касир інтернет-магазину “5 ok”:
— Попри подорожчання техніки, попит на неї тільки збільшився. Купують все, що є в асортименті. Нещодавно паніка дещо зменшилася. Ми ціни змінювати змушені відповідно до курсу долара. Останнім часом курс валюти дещо стабілізувався, а разом з ним і ціни.
Приходять на роботу раніше. Щоб переписувати цінники
У магазинах побутової техніки напередодні новорічних свят — ажіотаж. На завтра покупки рівняни не відкладають, щоб вони не обійшлися ще дорожче. А в деяких магазинах власники навіть запровадили нову практику — працівники приходять раніше, щоб переклеювати цінники. І роблять це кілька разів на день. "Керує" цінами і цінниками долар.
Поділитися цією статтею





