Без святкового салюту, гучних урочистостей та параду з військовою технікою відзначили у Рівному кінець Другої світової війни та перемогу над нацизмом. Ветерани просто вдягли свою парадну форму з нагородами і вийшли на вулиці, щоб 9 травня згадати про всіх, хто загинув у 1939-1945 роках.
На майдані Незалежності — дві війни: десятки фотографій з Другої світової та із зони АТО
На відміну від Києва чи Одеси, у нашому обласному центрі цей день минув мирно — без провокацій, скандалів чи бійок. Чиновники уже традиційно поклали вінки до пам'ятників, військовослужбовці — зробили кілька залпів з рушниць на Меморіалі Слави на дубенському кладовищі, священики відслужили панахиду за полеглими бійцями, а ветеранам, як і щороку, дарували гвоздики, гілки бузку та букети конвалій. Нині з усіх, хто визволяв Рівне від німецько-фашистських загарбників, у живих залишився лише один — 92-річний Андрій Моісеєнко. Однак цього року він не зміг прийти на військовий меморіал, бо перебуває у лікарні.
Згодом для ветеранів організували концерти в парку ім.Шевченка та у штабі оперативного командування «Захід». Деякі перукарні пропонували їм безкоштовні зачіски, а служби таксі — безкоштовні поїздки по місту.
Згадали в той день і про героїв АТО та Небесної Сотні — на їхні могили на кладовищі «Нове» також принесли квіти.
Ветерани поклали квіти на могили героїв Небесної Сотні та учасників АТО на кладовищі «Нове»
«Вогонь миру» запалили на Пагорбі Слави 8 травня о 23.01 — це час, коли закінчилася Друга світова
Святковий концерт на літній естраді парку ім.Шевченка
Для учасників війни принесли стільці, щоб не зомліли, стоячи
Військовослужбовці салютували полеглим бійцям пострілами
Біля Меморіалу Слави дубенського кладовища зібралися кілька сотень рівнян