Пункт пропуску «Шегині» на кордоні з Польщею знову запрацював

693 0

Ми у соцмережах:

Пункт пропуску «Шегині» на кордоні з Польщею знову запрацював

Відсьогодні між Україною та Польщею запрацював ще один пункт пропуску – «Шегині». Щоправда, перетнути кордон тут поки можуть лише пішоходи.

 Про це повідомляє  Державна прикордонна служба України.

 Це єдиний пункт пропуску на українсько-польській ділянці, де обладнаний піший перехід.

Зазначимо, що наразі здійснюється пропуск громадян лише в пішому порядку, оскільки суміжною стороною роботу автомобільного напрямку не було відновлено.

До введення карантинних обмежень державний кордон у цьому пункті пропуску за добу пішки перетинало близько 2 тисяч осіб.

Станом на 08.00 16 травня через кордон пропущено майже 400 осіб. Всім громадянам, які прибули на вхід в Україну в обов’язковому порядку охоронці кордону провели температурний скринінг. Осіб з підвищеною температурою тіла не виявлено.

Для осіб, які прибули в Україну передбачено двотижневий карантин. Окрім госпіталізації в обсерваторах громадяни можуть погодитися на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «ДІЙ ВДОМА». Під час прикордонного контролю співробітники Держприкордонслужби перевірятимуть внесення особою інформації у додаток.

Нагадуємо, що на вхід в Україну діють обмеження відносно  іноземців та осіб без громадянства (окрім визначених категорій).

Обмежень для громадян щодо виходу з території України немає. Однак варто врахувати, що суміжною Стороною введені додаткові заходи на вхід до Республіки Польща, зокрема проходження двотижневого карантину.

Також нагадаємо, що крім пункту пропуску «Шегині»  у пішому порядку кордон з Польщею можна перетнути у автомобільних пунктах пропуску «Ягодин», «Рава-Руська» та «Краківець».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також