На зупинках громадського транспорту в Рівному протестанти розміщують свої палатки, у яких закликають вірити в Бога. Тим самим ненав’язливо натякають молитися разом з ними у Будинку молитви.
Особливу дискусію викликала реклама протестантів навпроти Покровського собору. На конструкції великими буквами напис: «Справжній мужик руку на жінку не піднімає», а в низу телефон, за яким можна отримати консультацію пастoра.
Через цю рекламу жінки у соціальних мережах відкрили світоглядну дискусію, хто такий «справжній мужик». Наведемо кілька цікавих коментарів:
Olga Yaroshchuk написала:
- Недолуга реклама. Неприємна через не властиве для українців слово «мужик». Навіть смартфон його підкреслює. А в поєднанні зі словом «справжній», то й зовсім збиває з пантелику.
Олександра Макогон у коментарях парирувала:
- Пані Олю, це суто ваша асоціація, а я вважаю, що це хороша реклама того, щоб нагадати чоловікам, що вони ПОВИННІ любити своїх дружин.
А в нас якщо пройшов період романтики і дружина змінюється тілом, то вже шукають інший об'єкт любові. Але ж коли вони міняються тілом, то дружина не шукає більш стрункого.
Сайт «Урок» так розтлумачує слово «мужик».
Мужик – це синонім слова «селянин». Тобто це простий, працьовита людина, який працює від заходу до світанку і не дуже розвинений в культурному плані, на відміну від городянина.
-У словнику жаргонізмів – засуджений чоловік, який сумлінно трудиться на виправних роботах.
- У словнику І. Даля – людина нижчого стану.
- У словнику синонімів – невіглас.
- А вже в сучасному словнику під редакцією Т. Ф. Єфремової це слово вживається в такому значенні «неосвічений, невихована людина, простолюдин».
З словникового значення цього слова виходить, що воно все ж має більш негативний відтінок, ніж позитивний.
Тому, вживаючи оборот «справжній мужик», потрібно пам'ятати про його первісне значення.
Однак в художній літературі, періодиці і на телебаченні можна почути це слово в позитивному контексті.
Як правило, мужиками називають сильних, впевнених, працьовитих хлопців, які здатні відповідати за свої вчинки.