Рівненщина виставила на огляд свої надра – для інвесторів

873 0

Ми у соцмережах:

Рівненщина виставила на огляд свої надра – для інвесторів

Базальт, граніт, мергелі, крейда – всі ці корисні копалини можна видобувати у Рівненській області. Родовища відтепер будуть позначені на Інвестиційному атласі надрокористувача, що охоплює всю Україну. Таким чином у Рівненській ОДА хочуть заманити потенційних інвесторів.

 На онлайн-платформі вже доступно 100 об'єктів, які розділені на 6 тематичних розділів. 

«Залучення інвесторів спільне завдання уряду та обласних адміністрацій», - наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час селекторної наради із регіонами, де обговорили питання видобутку корисних копалин.

На сьогодні в регіоні уже існують ділянки привабливі для інвестора. Там можна видобувати неметалічні корисні копалини. Наприклад, граніт, базальт, мергелі, крейда. Для цього усі охочі можуть ініціювати одну із запропонованих ділянок на відкритий аукціон.

На карті кожен об’єкт містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку. 

Інвестиційний атлас надрокористувача — один із елементів загальної урядової політики, яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу нашої держави. 

До слова, ознайомитися з повним переліком об’єктів можна на офіційному сайті Служби. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також