Рівненська дзюдоїстка — чемпіонка Європи

1461 0

Чемпіонкою Європи з боротьби дзюдо серед кадетів (до 17 років) стала рівнянка Анастасія Турчин. На Мальті, де відбувалися змагання, вихованка клубу «Олімпійські надії» на шляху до фіналу у ваговій категорії понад 70 кг поборола трьох суперниць. У вирішальній сутичці їй протистояла кремезна француженка, втім, і цього разу рівнянка перемогла, причому знову достроково.

Чемпіонкою Європи з боротьби дзюдо серед кадетів (до 17 років) стала рівнянка Анастасія Турчин. На Мальті, де відбувалися змагання, вихованка клубу «Олімпійські надії» на шляху до фіналу у ваговій категорії понад 70 кг поборола трьох суперниць. У вирішальній сутичці їй протистояла кремезна француженка, втім, і цього разу рівнянка перемогла, причому знову достроково. Вже у серпні на Анастасію очікує ще одне випробування — чемпіонат світу, який відбудеться у Києві. Готував спортсменку Михайло Романкевич, якому допомагали тренери клубу Ірина Качковська та В’ячеслав Балевський. Ця золота медаль вже не перша для «Олімпійських надій» на такому рівні. Раніше чемпіонкою Європи серед кадетів була Ганна Василевич, а Ольга Суха вигравала «золото» на юніорському чемпіонаті.