Рівненський суд видворив індійського принца з України

2663 0

Ми у соцмережах:

Рівненський суд видворив індійського принца з України

Індійця Харджата Сінгха примусово видворять з України. Оскільки у нього є кошти, то він самостійно придбає собі квитки на літак.

 Таке рішення прийняв суддя Рівненського міського суду Ігор Ковальов.

Поліція виявила іноземця в селі Велика Омеляна, що у Рівненському районі. Чоловік одразу сказав, що він з Індії та представився принцом Джатом. Однак не міг пред’явити будь-який документ, який би підтвердив, що він принц.

Тому його було затримано та доставлено у пункт тимчасового перебування іноземців у селі Журавичі Волинської області. За цей час міграційна служба Рівненщини з’ясовувала хто він. Виявилось, що він не принц Джат, а Харджат Сінгх. Окрім цього, з’ясувалося, що у 2018 році суд Львівської області уже зобов’язував його до 30 червня того ж року самостійно виїхати з України. Але він цього не зробив та кілька разів змінював своє пояснення, як потрапив до України.

За словами самого Харджата Сінгха, Україною він подорожує, і через Рівненщину їхав до Львова:

- Коли я їхав з Києва до Львова, то загубив свій паспорт. Як тільки мені виготовлять нові документи, то я одразу поїду додому. Принцом Джатом я назвався випадково. Таке прізвисько до мене причепилося ще з дитинства. Мої друзі досі так мене називають.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також