Рівнянам на замітку: коли коронавірус проходить важко

5597 0

Ми у соцмережах:

Рівнянам на замітку: коли коронавірус проходить важко

Центр громадського здоров’я МОЗ підготував роз’яснення, за яких обставин людина має ризик тяжкого перебігу коронавірусу.

 Якщо вам більше 65 років і ви маєте такі хвороби, як хронічні легеневі захворювання, захворювання серцево-судинної системи, діабет, то високий ризик тяжкого перебігу захворювання COVID-19. Якщо у вас серйозне хронічне захворювання, ви маєте високий ризик тяжкого перебігу COVID-19, навіть якщо вам менше 65 років.

Щоб захистити себе, тримайтеся на відстані не менше 1 метра від людей із симптомами ГРВІ та дезінфікуйте поверхні, до яких часто торкаєтесь ви та інші люди. Регулярно та ретельно мийте руки і не торкайтеся очей, рота та носа немитими руками.
COVID-19 не циркулює у повітрі. Вірус, який викликає COVID-19, передається через крапельки, що утворюються, коли заражена людина кашляє, чхає або говорить. Ці краплі занадто важкі, щоб циркулювати у повітрі. Вони швидко падають на підлогу або інші поверхні.

Ви можете заразитися, вдихнувши заражені вірусом краплі, якщо знаходитесь на відстані менше 1 метра від людини, інфікованої COVID-19. Також вірус передається контактним шляхом, тож ви можете заразитися, торкнувшись забрудненої поверхні, а потім — очей, носа чи рота немитими або недостатньо ретельно помитими руками.

На Рівненщині 11 підтверджених випадків захворювання на коронавірус. 8 хворих перебуваютьна лікуванні в Сарненській центральній районній лікарні та 2 - в Рівненській міській.

Три людини померло.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також