Рівняни на чемпіонаті Європи

1257 0

Рівнянка Наталія Прищепа пробилася до фіналу у забігу на 1500 м на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що у вівторок стартував у швейцарському Цюріху. У півфіналі №2 наша спортсменка показала восьмий результат, але завдяки тому, що учасниці півфіналу №1 пробігли значно повільніше, це дозволило Наталії увійти до заповітної дванадцятки. Фінальний забіг на цій дистанції відбудеться 15 серпня.

А от Вадим Слободенюк у бігу на 3000 м з перешкодами до фіналу не пробився, показавши 21-й результат з 28 учасників. — Наталі із забігом пощастило, — розповідає тренер Андрій Попеляєв. — Учасники другого півфіналу вже знали час суперниць, а тому могли контролювати час. Зрештою, Прищепа показала той час, який і було потрібно, не витративши зайвих зусиль. А от Вадим показав не той результат, який ми планували. У нього теж був другий забіг. Усі учасники стартували у занадто високому темпі і вже на другому кілометрі "наїлися". До того ж Слободенюку завжди дуже складно виступати зранку і вдень. Це теж позначилося. Успішно розпочала Європершість і Ольга Земляк. Рівнянка без проблем виграла свій чвертьфінальний забіг на дистанції 400 м — 51,16 с. — Я зробила те, що сказав мій тренер — виграла і змогла зберегти сили, — розповіла після фінішу Ольга. — Хотілось би, щоб і в півфіналі була така ж погода, як сьогодні, але якщо буде дощ… Погода ж одна для всіх. А от інші дві представниці Рівненщини на дистанції 400 м з бар'єрами перший раунд змагань не подолали. Олена Колесниченко показала 19-й результат, а Ганна Рижикова зазнала падіння. Втім, на відміну від Колесниченко, для Рижикової чемпіонат ще не завершився. Попереду у неї та в Ольги Земляк ще естафета 4 по 400 м. Крім згаданих спортсменів, нашу область у Цюріху представляє марафонець Іван Бабарика.