Рівняни сильніші за волинян і львів’ян

1888 0

Переможцем в абсолютній першості Відкритого кубка Волинської області з пауерліфтингу та жиму лежачи стала команда Рівенської області, яка випередила спортсменів Волині, Львівщини та Києва.

Рівне на змаганнях представляли 11 спортсменів, більшість з яких займаються в клубі «Імпульс» (вул. Гагаріна, 47). У розділі «пауерліфтинг» перші місця на рахунку Миколи Гоголя (вагова категорія до 52 кг), Дмитра Жаворонкова (до 56 кг), Сергія Семенюка (до 60 кг), Василя Шпака (до 67,5 кг). Другі місця тут вибороли Валерій Ніколайчук (до 75 кг),Олександр Зайченко (до 90 кг), третє місце на рахунку керівника «Імпульсу» Олексія Жаворонкова (до 82,5 кг). В абсолютній першості тріумфував також представник «Імпульсу» Сергій Семенюк. У дисципліні «жим лежачи» перші місця на рахунку Миколи Гоголя, Дмитра Жаворонкова, «срібні» нагороди вибороли Олександр Зайченко та Костянтин Борисов (до 100 кг). Найуспішнішим тут став виступ важковаговика (категорія до 110 кг) Сергія Крилова. Він став абсолютним переможцем у жимі лежачи, а після трьох вдалих спроб отримав право на четверту, під час якої підняв 270 кг, виконавши норматив майстра спорту міжнародного класу, котрий, щоправда, на обласних турнірах не присуджується. Для спортсмена це вже другий успіх протягом останніх двох тижнів. На початку липня Крилов виборов друге місце на міжнародному турнірі з жиму лежачи, що відбувся в Глухові Сумської області — тоді йому підкорилися 260 кг.