Сергій Піддубний: «За «непогано» очок не дають»

1024 0

Шостої поразки у шести матчах вітчизняної Екстраліги зазнав рівненський «Кардинал». Втім, остання поразка залишила більше позитиву, ніж негативних емоцій. Адже грали рівняни у Харкові проти чемпіона країни «Локомотива», якому поступилися з різницею усього в один м'яч.

Піддубний Розпочалася зустріч з гри у доганялки. Друга хвилина — Сергій Журба — 1:0; 3 хвилина — Владислав Гарбарук — 1:1; 4 хвилина — Сергій Журба — 2:1. Потім було багато атак «Локомотива», але вихованець цієї команди Іван Гурко раз по раз рятував «Кардинал». Втримавши натиск, рівняни знову відігралися. На 25-й хвилині забив Владислав Зелінський. На жаль, втримати нічию «Кардинал» не зміг, і досвідчений Денис Овсянніков таки вирвав перемогу для чемпіона — 3:2. — Я своїми підопічними задоволений, — сказав після гри головний тренер МФК «Кардинал-Рівне» Сергій Піддубний. — Задоволений тим, що вони витримали, хоча «Локомотив» у цій грі домінував, і нам було складно. Але усі мають розуміти — у нас нова команда, і щоразу треба щось перекроювати. Загалом вважаю, зіграли непогано, але за «непогано» очок не дають. Ця гра хороший урок для наших гравців, вони попрацювали на високих швидкостях, відчули, до чого треба рости. Отож у турнірній таблиці Екстраліги «Кардинал», як і раніше, на дні з нулем очок. Набрати перші пункти Сергій Піддубний та його молода команда спробують у суботу у Хмельницькому.