Що це було?

1424 0

Що це було?

Вслід за п’ятиматчевою переможною серією міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» увійшов у важку чорну смугу. Спочатку 2:9 в Єнакієвому, і от тепер ще й 1:7 вдома від харківського «Локомотива».

У тому, що гра проти лідера вищої ліги не буде простою, навряд чи хтось сумнівався. Втім, те, що побачили глядачі у суботу, перевершило прогнози, напевно, найбільших песимістів. Рівняни швидко «привезли» собі три голи, і відійти від цього нокдауну так і не змогли. Мобілізацію і психологічну стійкість ніби корова язиком злизала, глядачі побачили безвольний колектив, який у другому таймі тільки й думав, аби швидше усе це скінчилося. Тепер є про що подумати і тренерам. — Сьогодні у нас був дуже серйозний суперник, без перебільшення, найкраща команда України, — сказав після гри головний тренер МФК «Кардинал-Рівне» Юрій Баховський. - Перед грою я просив хлопців якомога уважніше зіграти у захисті, не пропустити, рахунок 0:0 нас би цілком влаштував. Але що у підсумку вийшло: ми три голи у першому таймі забили самі собі. Переломити гру проти такого дисциплінованого суперника було дуже складно. У другому таймі я вирішив ризикнути, випустивши п’ятого польового, але це призвело до ще одного гола у наші ворота. Тому нічого не залишається, як попросити вибачення у вболівальників. Вони, безумовно, чекали іншої гри, але при цьому сподіваюся, що команда не залишиться в майбутньому без підтримки. — Двох розгромів ви зазнали після місячної перерви, можливо, щось не так було у підготовці в цей період? — Готувалися ми досить плідно. Питання в іншому, в жодному чемпіонаті немає такого, щоб команда відпочивала аж місяць, лише в українському. Звісно, цей місяць вибив нас з ігрового ритму, до цього у нас був хороший настрій, ми обігрували сильних суперників. — Відсутність основного воротаря вплинула на результат? — Я б не сказав, що воротар винен у поразці. Разом з тим Павло Чемерис і не виручив нас у потрібний момент. — Яка доля основного голкіпера Віталія Дєнюжкіна? — Після вилучення в Єнакієвому його справу розлядав контрольно-дис­цип­лі­нар­ний комітет. На щастя, для нас усе більш-менш обійшлося: Віталій отримав одноматчеву дискваліфікацію, тобто вже у наступному поєдинку він зможе вийти на майданчик. Наступний матч «Кардинал-Рівне» проведе у неділю у Львові проти першолігового «Лемберга», це буде матч Кубка України. На думку Юрія Баховського, цей поєдинок у нинішній ситуації дуже доречний, він здатен повернути команді впевненість. А після цього буде затяжна виїзна серія у чемпіонаті — проти «ТВД», «Урагану» та «Енергії». У Рівному вболівальники побачать «Кардинал» аж 11 січня у поєдинку проти «ПФС» (Севастополь).