Щоденник буде єдиним на все Рівне

1958 0

Ми у соцмережах:

Щоденник буде єдиним на все Рівне

В усіх школах Рівного запроваджують електронні щоденники на базі єдиного сайту Nz.ua. У них буде зібрано всю інформацію для учнів та їхніх батьків, а домашні завдання буде прописувати вчитель. Достатньо лише зареєструватися — і паперові щоденники більше не знадобляться.

Людмила Радчук, депутатка міської ради Рівного, учасниця робочої групи, що займалася впровадженням цієї ідеї:

— Щоденник буде єдиний на все місто. Винятком залишаться лише ті школи, в яких це вже було запроваджено раніше. Чим зручна така новація: в майбутньому це дозволить швидко і зручно збирати аналітику, тобто відвідуваність, оцінювання, середні бали, робити опитування, писати відгуки. Наразі ж, для початку, беремо тільки домашні завдання, розклади і електронні журнали. Для управління освіти — це зручний інструмент прийняття швидких рішень, щоб кожного разу не давати запити по школах і потім довго їх опрацьовувати. Щодо батьків: ми всі пережили ковід і знаємо, що таке дистанційне навчання. Коли у тебе три дитини, то для кожної є ще й по дві вайбер-групи — одна батьківська, інша спільна з вчителями. Не знаєш, де те домашнє завдання пишеться, а дитина забуває. Я сама є мамою двох школярів і знаю, що це таке. Новація ж означає повний контроль домашніх завдань — відкрив, бачиш оцінки дитини, чи вона була в школі чи ні, відгуки вчителя. Для дітей це також добре, бо ніхто не буде від них вимагати писати в тому щоденнику — їх заповнюватимуть вчителі.

Все працюватиме на платформі «Нові знання». Вона є безкоштовною, ми спеціально обирали саме таку, щоб не було додаткових навантажень на батьків. Це має запрацювати з 1 вересня. Тому прошу батьків, якщо в якійсь школі цього немає і воно недопрацьоване — звертайтеся до мене або в управління освіти.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також