![Сотні паломників зібрались на Рівненщині вшанувати козаків (ФОТО)](/img/650/sotni-palomnikiv-zibralis-na-rivnenshchini-vshanuv_20210704_4653.jpg)
На Рівненщині почалися заходи із вшанування 370-річчя Берестецької битви.
До села Пляшева з’їхалися сотні паломників. Літургію очолив предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
- У ті часи козаки без роздумів віддавали своє життя заради рідної землі. Ми вже 8 років воюємо на Сході України. І нинішня війна в чомусь перегукується із 370-літньою минувшиною. Сьогодні ми бачимо неабияку силу духу українських воїнів, як і колись в козаків, - говорить голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.