Столітня ювілярка з Гощанщини розповіла про свою мрію

478 0

Ми у соцмережах:

Столітня ювілярка з Гощанщини розповіла про свою мрію

Мешканка Чудниці, учасниця війни, ветеран праці Ганна Невірковець 29 січня відзначила свій 100-літній ювілей.

Ганна народилась в селі Бокшин Корецького району У повоєнному 1946 році жінка зустріла свою другу половинку і вийшла заміж за мешканця Липок, Олексія. Проте залишитись жити в Липках молодій сім’ї не судилось – згорів їхній будинок. Відтак вони знайшли другий дім і оселились на хуторі Одбережки, поблизу Чудниці.

За плечима Ганни Федорівни великий життєвий досвід. І не завжди радісний. Жінка пережила голод 32-33-х років, німецьку окупацію в роки Другої світової війни, а свій 100-літній ювілей, на жаль, зустрічає в охопленій війною Україні.

Усе своє життя Ганна Невірковець трудилася в місцевому колгоспі. Разом із чоловіком Олексієм дарували життя трьом дітям. А нині тішиться вже п’ятьма онуками і сімома правнуками. Незважаючи на всі життєві негаразди і труднощі, усе життя Ганна Федорівна була доброю, щирою, працьовитою та людяною. Недарма ж кажуть, що життя дається кожному, а милість бути довгожителем треба заслужити в Бога. Ювілярка мріє про одне – перемога України та мир!

Зі щирими привітаннями, побажаннями міцного здоров’я, радості та миру завітали до ювілярки Гощанський селищний голова Микола Панчук та голова ради районної організації ветеранів Людмила Музичук. Вони вручили ювілярці квіти та подарунки. До привітань долучилась також керівниця Гощанська організація Товариства Червоного Хреста України Катерина Кирилюк, передавши подарунки. Гощанська селищна рада щиро вітає ювілярку! Їй побажали міцного здоров’я та ясного розуму ще на довгі роки, добра та достатку в домі, уваги та турботи від рідних та близьких!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також