Технопарк у Корецькому районі назвуть на честь султана Оману (ФОТО/ВІДЕО)

12816 0

Ми у соцмережах:

Технопарк у Корецькому районі назвуть на честь султана Оману (ФОТО/ВІДЕО)

Уже 20 лютого делегація з султанату Оман вкотре приїде у Корецький район. Поблизу селі Річки планують закласти перший камінь індустріально-аграрного технопарку.

 «Парк стане інвестиційною площадкою для всіх — бізнесменів з різних країн, але в першу чергу наших друзів зі султанату Оман», — зазначив на зустрічі з делегацією цієї країни голова Корецької районної ради Ігор Хоменчук.

Делегація Оману висловила співчуття Україні через авіакатастрофу літака в Ірані. А влада Корецького району вшановала ім’я правителя цієї країни — султана Кабуса бін Саїда. Зі спільного покладання квітів і почали роботу зустріч.

Представник Оману Адам Алі Заре підкреслив, що під технопарк виділяють 100 гектарів. Його назвали у пам’ять багаторічного правителя країни — султана Кабуса бін Саїда.

«Чому тут? А тому, що тут все є. Головне, що тут доброзичливі люди. Прийнято рішення, що 20 лютого буде закладений перший камінь для створення технопарку. Керівництво району вирішило назвати іменем султана Кабуса бін Саїда, який нещодавно помер. Таким чином вони висловлюють свої співчуття оманському народу. Ми дуже дякуємо районній раді та підтримку та поміч», — підкреслив представник арабської сторони.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також