Тренер «Коливані» став генеральним директором «Вереса»

758 0

Ми у соцмережах:

Тренер «Коливані» став генеральним директором «Вереса»

36-річний Віталій Андрощук став генеральним директором ПАТ «Рівненський народний клуб «Верес». Його на цю посаду у вівторок під час онлайн-засідання призначила Наглядова рада ПАТ. На цьому ж засіданні головою Наглядової ради став Іван Надєїн.

Щодо останнього, то все зрозуміло. Він, будучи власником компанії «Укртепло», упродовж року давав левову частку коштів на існування футбольної команди другої ліги «Верес» з Рівного. Саме він створив нещодавно однойменне публічне акціонерне товариство, в Наглядову раду якого завів переважно своїх людей.

Саме Наглядова рада затвердила Віталія Андрощука генеральним директором. І тут є питання. Чому, наприклад, не Ірину Теслюк, яку до цього представляли генеральним директором у клубі «Верес» (хоча офіційним керівником юридичної особи ТОВ «НФК «Верес-Рівне» був Орест Баль)?

Судячи з усього, новий власник у новій структури захотів бачити нових менеджерів. Нічого нового. Так свого часу львів’янин Богдан Копитко, отримавши керівництво над клубом, прислав до Рівного керувати Ігоря Дедишина. Надєїн поставив Андрощука.

Щодо останнього, то він не був видатним футболістом, але може похвалитися деякими тренерськими успіхами. Так, у 2008 році Віталій Андрощук привів до чемпіонства у першій лізі ДЮФЛ України костопільську команду «Штурм-КОЛІСП». А упродовж минулого сезону він очолював команду чемпіонату області «Коливань» (Клевань), яка посіла 6 місце.

Крім кадрових, Наглядова рада «Вереса» прийняла ще й одне фінансове рішення - на період карантину зменшити гравцям та тренерам команди, які зараз сидять вдома, зарплату наполовину.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також