У Рівному створять мурал пам`яті рівненських бійців «Азову»

858 0

Ми у соцмережах:

У Рівному створять мурал пам`яті рівненських бійців «Азову»

Замість стели героїв СРСР у Рівному з'явиться мурал пам'яті рівненських бійців полку "Азов". На площах, що вивільнилися після декомунізації меморіальної дошки, вже найближчим часом будуть портрети загиблих азовців — молодих рівнян Віталія Семчука та Костянтина Друзя.

Бійці "Азову" 25-річний Віталій Семчук та 22-річний Костянтин Друзь були друзями рівнянина Олексія Козачка. Вони разом навчалися у 12 школі. Коли хлопець дізнався, що друзі загинули у Маріуполі, вирішив вшанувати їхню пам'ять, повідомляє Суспільне.

- Ми знайомі зі школи. З Віталієм у 9 класі познайомилися, а з Костянтином у 10. Вони свідомо пішли по контракту: Віталій у 2015, а Костянтин — у 2017 році. Я побачив, що з'являються мурали і я захотів вшанувати пам'ять моїх друзів таким чином, — розповів автор ідеї Олексій Козачок. 

Після декомунізації стели героїв Радянського Союзу, яка ще до травня 2022 року знаходилася на міській Театральній площі, секретар Рівненської міськради Віктор Шакирзян оголосив про створення на її місці нового патріотичного артоб'єкта. На його думку, ідея Олексія Козачка з-поміж надісланих 50 ескізів виявилася найбільш вдалою і актуальною. Малюнок за вже затвердженим ескізом виконає художник Андрій Шостак. Біля портретів рівненських героїв будуть написані заповіді українського націоналіста.

Малювати стінопис почнуть найближчими днями. Роботу планують завершити впродовж тижня.Бюджетних коштів на створення муралу витрачати не будуть.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також