У санаторії «Біле озеро» заявили про готовність приймати відпочивальників

3962 0

Ми у соцмережах:

У санаторії «Біле озеро» заявили про готовність приймати відпочивальників

Щоправда, лише після зняття карантинних обмежень. Там вже провели ремонт і виставили розцінки.

 Цьогорічний сезон відпочинку на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС «Біле озеро» з огляду на пандемію коронавірусу в Україні стартуватиме лише у випадку закриття чинних карантинних обмежень.

РОК «Біле озеро», основним призначенням якого є реабілітація та оздоровлення працівників РАЕС, має високий рівень готовності до літнього сезону. На сьогоднішній день тут проведено ремонти технологічних приміщень їдальні. Наразі триває впорядкування території комплексу та підготовка дитячого майданчика. Здійснено підбір сезонного персоналу, очікуються проведення їхніх медичних оглядів.

Як зауважує начальник управління соціальних об’єктів РАЕС Володимир Ткачук, персонал готується до відкриття реабілітаційно-оздоровчого комплексу, як і раніше на його території будуть забезпечені цілодобова робота медичного пункту і його працівників, а також охорона громадського порядку. «Технічно комплекс цілком готовий до відкриття, до 1 червня очікуються рішення від контролюючих та дозвільних структур щодо його експлуатації у новому сезоні», - підкреслив В. Ткачук.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також