Українські митники п’ять годин протримали пораненого британського бійця

13582 0

Ми у соцмережах:

Українські митники п’ять годин протримали пораненого британського бійця

Українські прикордонники потрапили в міжнародний скандал.

 Про резонансну ситуацію повідомив юрист Валерій Карпунцов у Facebook.

Він розповідає, що від дій прикордонників постраждав спецназівець Великої Британії, який воював за Україну. Солдат є етнічним українцем, який приїхав на свою Батьківщину, щоб воювати проти Росії.

- Минулого тижня «Сафрон» отримав поранення. 12 години його не могли евакуювати. З України він їхав на лікування до Англії. Його, пораненого, з температурою, протримали 5 годин на кордоні у Шегинях, - заявив Карпунцов.  Чоловік пропустив літак із Польщі.

За словами автора допису, військового змусили сплатити 5000 грн штрафу за порушення строку перебування (90 днів) та поставили заборону на в'їзд в Україну до кінця року, - повідомляє юрист.

Цікаво, що Державна прикордонна служба не спростовує цю інформацію, проте намагається усіляко виправдати дії прикордонників:

- Речник Держприкордонслужби Андрій Демченко після особистого спілкування з цією людиною повідомив: чоловік стверджує, що дану інформацію було поширено без його відома і згоди на це він не давав. Крім того, до прикордонників не має претензій, а дії військовослужбовців оцінює в межах норм законодавства.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також