Весна розпочнеться з магнітної бурі

1089 0

Ми у соцмережах:

Весна розпочнеться з магнітної бурі

Магнітні бурі у березні можуть завдати значних незручностей людям з підвищеною метеочутливістю

 

Перший місяць веснси сам по собі складний через перепади погоди та нестачу вітамінів. Однак цього року додадуться ще й сильні геомагнітні коливання.

За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, очікується два дуже сильних спалахи і п'ять поміркованих.

Перша магнітна буря рівня G1 накриє Землю 1 березня. Її вплив почне проявлятися сьогодні, 28 лютого. Відгомін її ще відчуватиметься 2 березня, у вівторок.

Наступна буря, яка очікується 6 березня, буде помірною, але достатньою, щоб у метеозалежних людей боліла голова та погіршилося самопочуття.

12-13 березня прогнозується середня магнітна буря, але вона буде затяжною. Це може викликати погіршення самопочуття і настрою у багатьох людей.

15 березня Землю знову накриє магнітна буря середньої інтенсивності.

А 18-19 березня очікується сильна магнітна буря рівня G1. У ці дні погіршення самопочуття та порушення режиму можуть відчути навіть у тих, хто не схильний до метеозалежності. 20 березня буря піде на спад, але цей день ще буде важким для метеозалежних людей.

Магнітна буря може викликати порушення концентрації та спад працездатності; дратівливість, апатію, погіршення настрою; головний біль, мігрені; сонливість і порушення сну; загальне погіршення самопочуття. Також можливі порушення в роботі серцево-судинної системи, стрибки тиску; агресивність, конфліктність, замкнутість; сильна втома, фізична та емоційна; погіршення психічних і психологічних розладів, загострення депресії.

Медики рекомендують у дні магнітних бур дотримуватися правильного розпорядку дня і графіка повноцінного сну. Напередодні магнітних бур потрібно лягати спати трохи раніше.

Харчування має бути збалансованим. Кофеїн та алкогольні напої варто знизити до мініуму, а жирну і важку їжу – виключити повністю. Обсяг води і трав'яного чаю – збільшити.

Корисні прогулянки на свіжому повітрі, особливо під сонячними променями, але і в погану погоду відмовлятися від прогулянок не варто.

Людям з хронічними захворюваннями варто обмежити фізичне та емоційне навантаження, більше відпочивати, дихати свіжим повітрям і обов'язково тримати під руками необхідні ліки і телефон.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також