Видано 86 спеціальних дозволів для здійснення регулярних перевезень під час карантину.

1017 0

Ми у соцмережах:

Видано 86 спеціальних дозволів для здійснення регулярних перевезень під час карантину.

В області перевіряють дотримання правил перевезення пасажирів в умовах карантину. Спільні рейди проводять працівники патрульної поліції, Укртрансбезпеки та управління інфраструктури та промисловості ОДА.

Як розповів начальник управління інфраструктури та промисловості ОДА Федір Мисюра, сьогодні зафіксували порушення водієм, який перевозив пасажирів до Києва із комерційною метою.

 

За період карантинних обмежень Укртрансбезпека на порушників склала 6 актів, сума штрафу за які передбачає 1 700 грн. Два адміністративних протоколи передано до суду за ч. 1 ст. 164 КУпАП, що передбачають сплату штрафу у розмірі від 17 до 34 тис. грн.

Разом з тим, патрульна поліція склала 6 матеріалів справ щодо порушення транспортного законодавства, з них 4 за ч. 3 ст. 144 КуПАП.

Нагадаємо, управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА спільно із Нацполіцією та управлінням Укртрансбезпеки напрацювали алгоритм спеціальних перевезень, зокрема, щодо розробки схем, маршрутів та графіків руху.

За словами Федора Мисюри, наразі в області за спрощеною системою видано 86 спеціальних дозволів для здійснення регулярних перевезень під час карантину. У тому числі запроваджено 13 спеціальних рейсів для довезення медичних працівників до місця роботи.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також