Відомий підприємець розповів, скільки на місяць родині треба солі

8952 0

Ми у соцмережах:

Відомий підприємець розповів, скільки на місяць родині треба солі

Власник ТМ SOLEVAR та ТМ Солонка Віталій Логінов розповів, чи потрібно українцям запасатися сіллю та чому вона так стрімко подорожчала. Його підприємства до війни виробляли крафтову, пряну сіль, сувеніри з солі і будували соляні кімнати…

Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці,

Скільки солі потрібно запастись?
Відповідно до постанови ВОЗ, МОЗ, Держстату норма використання солі на людину в день 5 г (одна чайна ложка - 5-7 г), тобто в рік середній мешканець України з’їдає 1,8-2 кг в рік. Середня родина 3-4 громадянина - 5-8 кг солі в рік.
Тобто вам на місяць потрібно на родину 0,5 кг, а не мішок.

Середній розрахунок для домогосподарств:
консервація (огірки, томати і т.п.): 1 л.б. - 1 ст.л (+-25 г) солі для розсолу;
соління: 10 літрів розсолу - 500 г солі;
закваска на 10 кг капусти - 200 г солі;
консерви, тушонка з м'яса... (на 1 кг м'яса - 30-35 г солі);
тушонка з курки... (на 1 кг курячого м'яса - 15-20 солі).

Чому так дорого?

По-перше, в Україні війна і негативний вплив на економіку, деякі підприємства банально не працюють чи працюють в надзвичайному стані, склади рітейлу теж втрачені. По-друге, проблема з логістикою і ціною на логістику як самого товару, так і виробничих складових. Вимушена міграція людей і навантаження на регіональні ринки. І, звісно, сезонність домогосподарств на соління і т.п., а потреба держави на виготовлення додаткових виробничих потреб для ЗСУ, харчування біженців в окремих регіонах.

Чи є сіль в Україні?

Сіль для полиць магазинів є. На вцілілих складах рітейлу, державних підприємствах, але баланс і утримання запиту потребує часткового заповнення полиць. Ще до війни сіль на полицях була різних країн-виробників - від морської до пакистанської, навіть пластівцями і з прянощами. Сьогодні логістика стала проблемою, закриті порти, жд дороги, тому фактично автотранспорт - наше все на сьогодні. Але потребує часу на доставку і збільшення собівартості.

Що відбувається стратегічно?

Виробники, гравці ринку об’єднуються в єдиний кластер для вирішення та формування маршрутної карти доставки солі. Державі після війни потрібно звернути увагу і відновити соляну галузь від Криму, Херсону до Дрогобича і Солотвино. В Україні є всі види солі - і кам’яна (Артемсіль), виварена (Слав’янськ, Дрогобич), морська (Саки, Херсон), пластівцями SOLEVAR, з прянощами - виробники в асортименті.

Як я відношусь до солі?
Сіль - це приправа-спеція, яка посилює смакові якості, й потрібно її додавати для смаку, а не солити. 

Лайфхак: соліть м’ясо при жарці в кінці, як в дорогих ресторанах, здивуєтесь смаку м’яса; перші страви я також солю в кінці; для салатів я роблю заправку з олії, прянощів, сік лимону чи уксус і солі – приправляю салат і вже не солю; каші, крім плову, не солю – бо сіль є в овочах чи м’ясі, рибі; круто вівсяна каша з соусом пест.

Моїй родині потрібно на місяць – 0,5 кг солі (не потрібно скуповувати і робити навантаження на ринок)

Якщо у вас на городі росте селера – висушіть, перетріть і буде у вас натуральна овочева сіль)

Дійсно будуть проблеми, але вони торкнуться виробничих галузей, а взимку комунальних служб. Тому вже сьогодні потрібно думати і змінювати технології...
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також