Високоефективна програма, що дозволяє автоматизувати роботу кафе

704 0

Ми у соцмережах:

Високоефективна програма, що дозволяє автоматизувати роботу кафе

Унікальний програмний продукт від розробника Poster дозволяє організувати якісну роботу кафе з будь-якою кількістю посадкових місць і найменувань страв в меню. Запуск програми здійснюється на звичайному планшеті. Детальну інформацію про те, як забезпечується автоматизація кафе, можна дізнатися на сайті компанії. Дана система має підвищену безпеку, здатна зберігати всі конфіденційні відомості.

   Основні переваги автоматизованої системи

  Користуючись інтернет ресурсом joinposter.com, замовники отримують всі необхідні відомості про можливості програмного забезпечення. Система Poster, якає повноцінним рішенням для бізнесу, користується величезною популярністю завдяки наступним перевагам:
     • можливості підключення різноманітного додаткового устаткування, в тому числі ваг, грошового ящика, сканера штрих-кодів і т. д.;
     • розділення меню за категоріями, сортування по популярності і додаванню картинок, що дозволяє офіціантам знаходити потрібні позиції максимально швидко;
      • можливості встановити програму на кілька мобільних пристроїв з метою підвищення зручності обслуговування відвідувачів.
Важливим плюсом Poster POS вважається запуск бонусних систем, про які також можливо дізнатися при переході на сайт.
 
 
Універсальне використання комплексу
 
    В системі є всі необхідні додатки, тому завантажувати сторонні продукти не потрібно. За допомогою функціональної програми можна проводити інкасацію, закривати касові зміни, встановлювати обмежений доступ до каси.
     Проведення всіх транзакцій є абсолютно прозорим, помилки і прорахунки виявляються найбільш оперативно, що дозволяє своєчасно усувати наявні проблеми. Бездоганно виконувана технічна підтримка сервісу за участю кваліфікованих фахівців компанії дозволяє програмі працювати без будь-яких неприємностей.
 
Вигідне застосування додаткових можливостей
 
     На планшеті з системою Poster можна легко здійснювати бронювання столів на певну дату і будь-який зручний час. Актуальна інформація про зарезервованих місцях з'являється в потрібний момент. В надійної автоматизованої системі ідеально з'єднані функції, які використовуються стосовно до конкретного бізнесу.
     Оптимізація процесу управління відбувається завдяки впровадженню власного технічного рішення. Функціонал системи постійно вдосконалюється, застосування новітніх технологій сприяє значному підвищенню якісного рівня обслуговування клієнтів сучасних кафе переконатися в цьому можна перейшовши за посиланням. Користувачі повністю задоволені якісною роботою системи.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також