![Військовий перед від’їздом на фронт попросився переночувати у старовинній хаті на Рівненщині](/img/650/viyskoviy-pered-vidizdom-na-front-poprosivsya-pere_20220804_3861.jpg)
Один із солдатів перед від’їздом на фронт виявив бажання переночувати в одній із старовинних хат у «Ладомирії».
Як розповів керівник ГО «Центр дослідження та відродження Волині» Володимир Дзьобак, боєць переконував, що там особлива енергетика.
«Найбільшим визнанням роботи «Ладомирії» стало бажання мого прекрасного друга-військового перед відправленням на Схід переночувати в нашій хаті. Друже, чекаю на Тебе і дякую за це! Все буде Україна!» - коментує Володимир Дзьобак.
У хаті представлено життя українців більше ста років тому. Сама оселя побудована винятково з натуральних матеріалів, стіни будинку прикрашають ікони та вишиті рушники, а вікна завішані фіранками.