Волонтера з Олександрії поховають в Камбоджі

11462 0

Ми у соцмережах:

Олександр Щербук

Місіонер Олександр Щербук разом із сім’єю відвідував азійські країни, де проповідував. А з останньої місії — в Камбоджі — живим не повернувся. Обставини його загибелі досі не з’ясовано.

Про Олександра відомо, що йому було 35 років. Він був одружений з Дашею Щербук, разом виховували двох діток, молода дружина місіонера була вагітна третьою дитиною. Вони проживали в селі Олександрія, що неподалік Рівного.

Зазвичай Олександр подорожував з місіонерською місією азійськими країнами разом із сім’єю. До Камбоджі, де місцеві, які прийняли хрещення, звели новий християнський храм, теж мав їхати з дружиною та дітьми. Проте, як написав на власній сторінці в Інстаграм, цього разу коштів, щоб подорожувати вчотирьох, не вистачало, тож Щербуки прийняли рішення, що Олександр поїде сам.

Останній запис від нього був два тижні тому, тоді місіонер написав:

«Я в м.Кеп (Камбоджа), ніколи не думав, що дістатися до цього місця, де рік тому ми відкрили будинок молитви, буде так важко. На жаль, карантинні заходи та жорсткі правила в’їзду в Камбоджу створили чимало проблем, та завдяки Богу та молитвам народу Божого я дістався до наших братів та сестер, які так довго чекали на нас. Та для мене це тільки початок, і за цей час, поки я буду в Камбоджі, потрібно зробити багато праці: підготовка та хрещення кхмерів, яких привів у Церкву Кон Моне (місцевий житель. — Ред.); навчання Кон Моне на служителя Церкви; проведення євангелізації в м. Кеп; соціальне служіння; праця з дітками (недільні школи, табір)».

Олександр мав лишатися в Кепі три місяці, після чого повернутися в Олександрію. Проте не судилося. Незабаром його дружина Даша повідомила: «Сашу знайшли мертвим в Камбоджі. Поліція встановила причину: серцеву недостатність… це те, що мені повідомили».

Дружина Олександра відмовляється спілкуватися з журналістами, для «РВ» вона лише уточнила:

— Прощальне зібрання вже відбулося в Олександрії. Остаточну причину смерті мені так і не повідомили. Сашу поховають в Камбоджі.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також