Вона знову «за штурвалом» рівненської «Батьківщини» - Галина Кульчинська

1780 0

Ми у соцмережах:

Вона знову «за штурвалом» рівненської «Батьківщини» - Галина Кульчинська

Вчора, 22 січня, на 18-тій звітно-виборній конференції Рівненської міської організації ВО "Батьківщина" головою міської партійної організації знову обрали Галину Кульчинську. Заступниця міського голови Рівного очолила міську «Батьківщину» вже втретє.

 Раніше «РВ» писала, що в політичних кулуарах Олександр Курсик заявляв: якщо Галину Кульчинську знову переоберуть на цю посаду, він залишить політичну силу і піде в «самостійне плавання». Не виключено, що балотуватиметься на міського голову Рівного на майбутніх виборах.

Депутат міської ради Рівного від «Батьківщини» Олександр Курсик:

-          Всі 38 делегатів міської конференції ВО «Батьківщина» проголосували одноголосно за її кандидатуру. Це була єдина кандидатура, яку рекомендувало Бюро керівних органів партії з Києва. Я підтримав своїм голосом Галину Кульчинську і не збираюся покидати цієї політичної сили, яку представляю вже багато років. Звичайно, говорити про те, що так буде завжди, теж не можу, бо не можна загадувати наперед.

Для Галини Кульчинської, яка у 2006 році увійшла до складу «Батьківщини», це вже третя каденція на чолі міської парторганізації (що два роки голову переобирають).

-          На конференції були присутні майже всі делегати, окрім однієї людини, яка захворіла. Всі проголосували одностайно. Утрималась тільки я, бо відчуваю величезну відповідальність на цій посаді. Олександр Курсик першим привітав мене з перемогою. Розмови про те, що він має намір полишити «Батьківщину» і конкурує зі мною – це, як на мене, спроби зовні розколоти команду. Ми на них не зважаємо.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також