Ялинки «грітимуть» комунальників

804 0

Ми у соцмережах:

Ялинки «грітимуть» комунальників

На відміну від столиці, де нещодавно відкрили одразу кілька пунктів прийому новорічних дерев, у Рівному використані ялинки знову забиратимуть разом із сміттям. А вже після цього комунальники відвозитимуть їх до тресту зеленого господарства — там ялинки перероблять на паливну тріску.

ялинка_демонтаж
Центральну ялинку Рівного комунальники також відправлять до Тресту зеленого господарства — там її перероблять на дошки для лавок
Володимир Лапюк, заступник начальника УЖКГ Рівного: — У нас невелике місто, тож немає потреби організовувати окремі пункти прийому новорічних дерев. Житлово-комунальні господарства, які опалюють приміщення твердопаливними котлами — зокрема, ЖКП "Покровське", ялинки подрібнюватимуть на власній території. Всі інші — відвозитимуть "використані" дерева до тресту зеленого господарства. Олександр Кравчук, інженер тресту зеленого господарства: — Вже кілька років поспіль ті ялинки, які до нас привозять після новорічно-різдвяних свят, переробляємо на тріску. Вона використовується для опалення приміщень нашого та інших комунальних підприємств міста, де встановлено твердопаливні котли. Для мульчування рослин, як "Київзеленбуд", подрібнену деревину не використовуємо, бо маємо інші добрива. Поки що ялинок на переробку до нас не привозили. Я мешкаю у будинку, який обслуговує ЖКП "Покровське", тож бачив — сусіди, як і торік, уже починають складати новорічні дерева поряд зі смітником. Крім того, своєрідний пункт прийому новорічних дерев організували у Рівненському зоопарку: сосни та ялинки, які привозять рівняни, відправляють на корм та підстилку для тварин. А напередодні новорічних свят підприємці звозили до звіринця ще й нерозпродані деревця з ялинкових базарів.
Анастасія АДАМЧУК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також