Президент України Янукович вважає неприйнятною заяву президента Росії Медвєдєва про утриманський підхід керівництва України до питання про ціну на газ: «Я б на місці Медведєва такі ярлики не вішав. Це абсолютно некоректно. Ми не бідні родичі. І не хочемо бути, й не будемо ними ніколи. Ми — незалежна держава. Ми платимо на 100% цю безмежну ціну. І абсолютно не потрібно радіти тому, що вони в 2009 році знайшли спосіб примусити Тимошенко підписати цю угоду».
Янукович думає, що Тимошенко примусили підписати газову угоду
Президент України Янукович вважає неприйнятною заяву президента Росії Медвєдєва про утриманський підхід керівництва України до питання про ціну на газ: «Я б на місці Медведєва такі ярлики не вішав.
Поділитися цією статтею




