Забудовник привів на суд людей у формі, щоб налякати рівненську активістку

3019 0

Ми у соцмережах:

фото Facebook

Рівнянка Тетяна Гонтар досі намагається у суді зупинити будівництво багатоповерхівки біля обласного краєзнавчого музею на вулиці Толстого,10.

Як розповіла пані Гонтар для «РВ», до Рівненського окружного адміністративного суду на засідання почали приходити люди у військовій формі:

- Спочатку забудовник нейтралізував музей. На колишнього директора краєзнавчого музею Олександра Булигу, який підбивав колектив підписати мирову із забудовником, натиснули. Пізніше він направив листи до Міністерства культури України, що обласний краєзнавчий музей не заперечує проти будівництва.

Потім, як ми уже почали судитися, на засідання прийшли люди у військовій формі. Вони нічого не говорили, лише прийшли посидіти, а представник забудовника розповідав, який він волонтер. Знаємо, що ці люди із Млинова. Говорять, що цю спілку не раз уже використовували для таких речей.


Обласна спілка ветеранів АТО Рівненщини відреагувала та засудила такі дії:

-Ми, члени Ради Громадської організації «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини», здивовані та обурені присутністю на судовому засіданні по справі незаконного будівництва біля краєзнавчого музею людей у військовій формі на стороні забудовника.

Активісти громадських організацій Рівного, які беруть участь у  судовому розгляді, розцінюють присутність людей у військовій формі як спробу тиску на суд, залякування активістів та компрометацію військової форми Збройних Сил України.

Зазначаємо, що люди на фото не є членами ГО «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини.


За їхньою інформацією, цих людей привезли з смт. Млинів. Тому на наступне засідання прийдуть представники обласної спілки ветеранів, які спробують розібратися у ситуації.

Нагадаємо, що зупинити будівництво цієї багатоповерхівки на вулиці Толстого,10 вимагали працівники краєзнавчого музею з лютого 2016 року. У травні музейники припинили судитися із забудовником, бо той подав зустрічний позов фірми про стягнення чотирьохсот тисяч гривень збитків, одержаних від простою будівельної техніки. У липні позов до суду подала рівнянка Тетяна Гонтар, яка звинувачує у бездіяльності обласну ДАБІ та міську інспекцію ДАБК та вимагає скасувати декларацію про початок будівельних робіт біля музею.

Читайте також по темі: Торгун знищить музей? (відео)

На будівельному ринку Рівного спекотно: підпали, суди, пікети

Краєзнавчий музей відмовився судитися з фірмою, що будує висотку на Толстого

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також