Забудовник видає блоки за нерухомість та судитиметься з Рівним за землю

5194 0

Ми у соцмережах:

фото: Ольга Ферар

На Ювілейному в Рівному забудовник розкидав по земельній ділянці будівельні блоки, які зареєстрував як нерухомість.

 На останньому засіданні сесії рівненські депутати відмовилися продовжувати договір оренди та повернули майже гектар землі у власність Рівного.

Чому це зробили, розповідав для «РВ» депутат міської ради Святослав Стельмащук:

- Уже два роки мешканці будинку мають спір із забудовником. Адже земля під будівництво була відведена так, що її частина повністю накладається на цілий під’їзд будинку на вулиці Соборній, 448. До забудовника відійшла і парковка, і місце для розміщення сміттєвих баків сусіднього будинку. Більше того, забудовник вирішив надурити депутатів — як тільки закінчився договір оренди, то бригада розкидала будівельні блоки по земельній ділянці. А Дубенський районний реєстратор зареєстрував їх як об’єкт незавершеного будівництва. Це зробили для того, щоб були підстави говорити, що на цій землі забудовник має якусь нерухомість. Це банальна схема введення депутатів в оману.

Як повідомляє рівненська журналістка Ольга Ферар, вчора на місце подивитися на блоки приїздила комісія. Адже у депутатів є інформація, що забудовник готується подати на Рівне позов, щоб через суд продовжити договір оренди землі.

фото: Ольга Ферар у Facebook

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також