Здоровий спосіб життя: чи всім порадам треба довіряти

468 0

Ми у соцмережах:

Здоровий спосіб життя: чи всім порадам треба довіряти

Медики розповіли, які поширені міфи про здоровий спосіб життя не відповідають дійсності. Наприклад, є думка, що щодня людина повинна випивати не менше 2 літрів води. Так, важливо для здоров’я, щоб організм отримував рідини в достатній кількості, але все залежить від індивідуальних показників. Якщо пити не хочеться, значить, потреби у воді немає. Якщо занадто старатися, можна спровокувати гіпонатріємію, коли відбувається затримка рідини в організмі.

Ще стверджують, що щодня необхідно долати 10 000 кроків. Однак експерти вказують, що ця норма — маркетинговий хід, вона з’явилася з випуском гаджетів, які підраховують пройдений шлях. Насправді рух важливий, але кількість кроків — індивідуальна норма.

Щоб зберігати стрункість, багато хто відмовляється від їжі після 18:00. Однак ігнорувати голод ще більш небезпечно. Коли виникає відчуття голоду, то в дванадцятипалу кишку надходить жовч, необхідна для засвоєння їжі. Коли їжі немає, соки і жовч починають дратувати органи травлення. Тож може виникнути виразка, застій жовчі.

Про біг — так, він корисний, але не для тих, хто має серцево-судинні недуги, зайву вагу або проблеми із суглобами.

Експерти також зауважують: твердження про те, що глютен, який міститься в злакових, шкідливий для всіх, — це також маркетинговий хід. Насправді немає наукових фактів на користь відмови від цього білка серед тих, хто не страждає від його непереносимості. Досить знати міру при вживанні продуктів з високим вмістом глютену.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також