100% від МФК «Рівне»

1555 0

Продовжує виступати без втрат у нинішньому сезоні міні-футбольний клуб «Рівне». На старті рівняни здобули три перемоги — дві в чемпіонаті й одну в Кубку. Черговою жертвою нашого клубу стала команда-новачок першої ліги «Фортеця» з Кам’янця-Подільського.

У той час як МФК «Рівне» проводив вже четверту гру, наші гості лише виходили на старт. Матч рівняни розпочали досить невимушено, на 5-й хвилині наша команда була попереду — 2:0 (голи — Волох та Сондак). На 13-й хвилині Басич забив третій м’яч. За такого перебігу на майданчику МФК «Рівне» розслабився і ледве не поплатився. Гості на 22-й та 29-й хвилинах відіграли два голи, і у вболівальників вже з’явився привід для хвилювання. Усе стало на свої місця протягом заключних трьох хвилин. Дармовіс та двічі Сондак довели все ж перевагу рівненського клубу. Підсумковий рахунок — 6:3, і МФК «Рівне» разом з «Іллічівцем» після трьох стартових матчів мають стовідсотковий результат. Незважаючи на перемогу, наш тренер Юрій Баховський залишився незадоволений грою своїх підопічних і пообіцяв з цієї зустрічі зробити висновки. Наступний поєдинок рівняни проведуть 24 листопада у себе на майданчику проти чернівецького «Меркурія». А 15 грудня МФК «Рівне» зіграє у Дніпропетровську в першому матчі 1/8 фіналу Кубка України. Саме тамтешній клуб «Будівел» подарував нам жереб. Гра-відповідь відбудеться 9 січня. Нині наш суперник у вищій лізі знаходиться на 13 місці, отож у рівнян є непогані шанси для виходу до чвертьфіналу.